Wyniki Szkolnego Konkursu Różańcowego

Opublikowano: piątek, 08, listopad 2019

 

W październiku, chętni uczniowie klas O-4 mogli wziąć udział w Szkolnym Konkursie Różańcowym. W sumie do konkursu przystąpiło 25 uczniów z klas ”O” oraz 27 z klas 1-4. W pierwszych dniach listopada b.r.,  Pani dyrektor Ewa Kosznik podczas uroczystego  apelu dla uczniów kl. 1-4 oraz Pan wicedyrektor Damian Laskowski  podczas apelu dla klas „O”, ogłosili wyniki tegoż konkursu .  Ale zanim to się stało można było podziwiać wszystkie prace na wystawach w obu budynkach,  należących do naszej szkoły. Prace były wykonane   z przeróżnych materiałów, np.  kasztanów, modeliny, masy solnej, koralików, liści, keramzytu, … .ich wykonanie włożono dużo pracy, a każdy z nich był wyjątkowy.                                                          

Bardzo dziękujemy   ks.  Danielowi  Knapińskiemu -proboszczowi  parafii p.w.  Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie oraz Radzie Rodziców przy naszej szkole, za przekazanie nagród dla  laureatów i pozostałych uczestników.  Sprawiły one dużo radości obdarowanym dzieciom i na pewno będą źródłem dobrej zabawy, połączonej z nauką.

  A oto lista laureatów  w kategorii klas „O”:

Miejsce  1 :    Antoni Ciechanowicz Og                                                                                                                          

Miejsce  2 :    Julian Lademan Ob.

                        Zuzanna Grzęda Of                                                                              

Miejsce  3 :     Kacper Łodyński OPb

                        Nadia Szmagaj Of

                        Alicja Lademann Ob.

Wyróżnienie:   Franciszek Labuda Oc

                         Olaf Piekarski Oa

                         Jagoda Wilczewska OPa

                          Kinga Majewska Oc

                          Dominika Szyba Of

 

Laureatom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Darczyńcom jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

                                                                                                     Marzena Koden

 

 

Szukaj