WZO

Konkurs wiedzy wędkarsko-ekologicznej

Opublikowano: środa, 05, kwiecień 2017

W dniu 11 marca 2017 roku odbył się finał okręgowy Konkursu Wędkarsko-Ekologicznego dla młodzieży. Z ogromną radością i dumą informujemy, że TRZECIE miejsce zdobył uczeń naszej szkoły KAROL ANTOŃ z klasy II A. Jest to duży sukces, gdyż Karol po raz pierwszy brał udział w etapie finałowym tego konkursu. Karol otrzymał piękną statuetkę oraz wybrał, jako nagrodę wędkę Gratulujemy Karolowi i życzymy miejsca na podium również w następnym roku. Każdy uczestnik etapu finałowego otrzymał wędkarskie akcesoria, które ufundował Zarząd Okręgu Gdańsk PZW. W etapie finałowym uczestniczyło 31 uczniów z kilku szkół województwa pomorskiego. Opiekunem Karola była pani Anna Borowicz. (AB)

 

Konkurs wiedzy wędkarsko-ekologicznej

Opublikowano: środa, 05, kwiecień 2017

W dniu 11 marca 2017 roku odbył się finał okręgowy Konkursu Wędkarsko-Ekologicznego dla młodzieży. Z ogromną radością i dumą informujemy, że TRZECIE miejsce zdobył uczeń naszej szkoły KAROL ANTOŃ z klasy II A. Jest to duży sukces, gdyż Karol po raz pierwszy brał udział w etapie finałowym tego konkursu. Karol otrzymał piękną statuetkę oraz wybrał, jako nagrodę wędkę Gratulujemy Karolowi i życzymy miejsca na podium również w następnym roku. Każdy uczestnik etapu finałowego otrzymał wędkarskie akcesoria, które ufundował Zarząd Okręgu Gdańsk PZW. W etapie finałowym uczestniczyło 31 uczniów z kilku szkół województwa pomorskiego. Opiekunem Karola była pani Anna Borowicz. (AB)

 

Szukaj