WIGILIA KLASOWA 3A

Opublikowano: piątek, 21, grudzień 2018

WIGILIA KLASOWA 3A

Dnia 21.12.2018roku uczniowie klas trzecich, po raz ostatni w murach naszego gimnazjum uczestniczyli wspólnie w JASEŁKACH  BOŻONARODZENIOWYCH.  Ostatnie wspólne jasełka, gdyż kończy się „przygoda” z gimnazjum.  Po współczesnym spotkaniu z Jezusem, odśpiewaniu kolęd uczniowie udali się do sal, na klasowe wigilie.

Uczniowie klasy 3A wspaniale przygotowali się do te tej uroczystości. Wspólna –ostatnie wigilia dostarczyła wszystkim wielu wspomnień, refleksji , życzeń, przemyśleń i  wzruszeń.

Dziękuje wszystkim zaangażowanym w przygotowanie PIĘKNEGO spotkanie wigilijnego uczniów klasy 3A. Dziękuje za rewelacyjny bigos, za super przypieczone pierogi, za babeczki, ciasteczka i ciasta. Dziękuję za żywą choinkę w doniczce-pięknie ustrojoną. Dziękuje za mandarynki i jabłuszka. Dziękuję za obrus, talerzyki, kubeczki, serwetki, widelce. Dziękuję za soki. Dziękuję MIKOŁAJOWI, że przyniósł dla wszystkich prezenty, w których były: skarpetki, kosmetyki, długopisy, notesy, kubki, SŁODYCZE, mandarynki i wiele innych przydatnych drobiazgów.  WESOŁYCH ŚWIĄT-wychowawca (AB)

Szukaj