Ferie Zimowe 2018

Opublikowano: piątek, 12, styczeń 2018

 

ZAJĘCIA W CZASIE FERII ZIMOWYCH

 

I tydzień (29.01-02.02.2018 r.)

Termin

Godziny

Grupa

Forma zajęć

Sala

Prowadzący

29 stycznia

(poniedziałek)

9.00-13.00

Klasy I-III

Ferie na wesoło

Sala 5

Iwona Siwek-Ambroziak

9.00-11.00

Klasy I-II

Ferie z językiem angielskim

Sala 4

Katarzyna Winklas

11.00-13.00

Klasy III-IV

Ferie z językiem angielskim

Sala 4

Katarzyna Winklas

30 stycznia

(wtorek)

9.00-13.00

Klasy I-III

Ferie na wesoło

Sala 5

Iwona Siwek-Ambroziak

9.00-11.00

Klasy I-II

Ferie z językiem angielskim

Sala 4

Katarzyna Winklas

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

11.00-13.00

Klasy III-IV

Ferie z językiem angielskim

Sala 4

Katarzyna Winklas

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

31 stycznia

(środa)

9.00-13.00

Klasy I-III

Ferie na wesoło

Sala 5

Iwona Siwek-Ambroziak

9.00-11.00

Klasy I-II

Ferie z językiem angielskim

Sala 4

Katarzyna Winklas

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

11.00-13.00

Klasy III-IV

Ferie z językiem angielskim

Sala 4

Katarzyna Winklas

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

1 lutego

(czwartek)

9.00-13.00

Klasy I-III

Ferie na wesoło

Sala 5

Iwona Siwek-Ambroziak

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

2 lutego

(piątek)

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka nożna

Hala

Robert Jędrzejczak

 

II tydzień (05-09.02.2018 r.)

Termin

Godziny

Grupa

Forma zajęć

Sala

Prowadzący

5 lutego

(poniedziałek)

9.00-11.00

Klasy III

dziewczęta

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

11.00-13.00

Klasy III

chłopcy

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

6 lutego

(wtorek)

9.00-11.00

Klasy III

dziewczęta

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

10.00-12.00

Klasy I-III

Karaoke

Sala teatralna

Izabela Kunikowska

12.00-14.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Karaoke

Sala teatralna

Izabela Kunikowska

11.00-13.00

Klasy III

chłopcy

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

7 lutego

(środa)

10.00-12.00

Klasy I-III

Karaoke

Sala teatralna

Izabela Kunikowska

12.00-14.00

Klasy IV-VII, gimnazjum

Karaoke

Sala teatralna

Izabela Kunikowska

8 lutego

(czwartek)

9.00-11.00

Klasy III

dziewczęta

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

11.00-13.00

Klasy III

chłopcy

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

9 lutego

(piątek)

9.00-11.00

Klasy III

dziewczęta

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

9.00-11.00

Klasy IV-V

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

11.00-13.00

Klasy III

chłopcy

Piłka ręczna

Hala

Anna Ringwelska

11.00-13.00

Klasy VI-VII, gimnazjum

Piłka ręczna

Hala

Krzysztof Kosznik

 

 

 

Szukaj